Gildia Siedmiu Krasnoludków

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2010-11-06 17:29:35

Landryn

Administrator

Zarejestrowany: 2010-11-06
Posty: 8
Punktów :   

Witam!!

Więc założyłem nam forum. nie znam się nic a nic na adminowaniu ale się szybko uczę tym nie mniej jeśli macie jakieś sugestie to jestem otwarty na krytyke

Offline

 

#2 2010-11-07 09:00:29

Pawel74895

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 2
Punktów :   

Re: Witam!!

Jest ok.Wiesz Landryn tak sobie mysle,ze zrobimy siedmiu mistrzow ,kazdemu nadamy imiona takie jak sa w bajce o spiocej krolewnie i siedmiu krasnoludkach
kazdy krasnal byl tam odpowiedzialny za co innego ,a dopiero wtedy nadamy tytuly giermkow itd.nowym graczom chetnym do wstapienia do nas.Wiem ze takie tytuly moga wydac sie smieszne ale jak by nie patrzyc to w koncu ta gra to zabawa i niech jest zabawna,a co przyniesie dalej zobaczymy.Myslalem tez o wstawieniu zdjec do naszego wizerunku gildi z bajki tylko nie wiem jak je wrzucic ,moze Tobie by sie jakies udalo.

Offline

 

#3 2010-11-09 16:34:52

Landryn

Administrator

Zarejestrowany: 2010-11-06
Posty: 8
Punktów :   

Re: Witam!!

jak ktoś ma pomysł na mitologie naszej gildi, jakieś materiały czy coś to wysyłajcie to na Landryn0@onet.pl. jak bd miał czas to też czegoś poszukam ale fakt faktem, sam to  nic nie zdziałam...
wszelka pomoc mile widziana

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dawnofnarutov2.pun.pl www.rys-and-rys.pun.pl www.fctsianecki.pun.pl www.depozytariusz.pun.pl www.swewok2.pun.pl